Navýšili jsme úspěšnou emisi dluhopisů

V investiční skupině MS-INVEST si zakládáme na dlouhodobé strategii, transparentnosti a plnění slibů, které dáváme našim partnerům a investorům.

S potěšením proto oznamujeme, že jsme úspěšně realizovali plánované navýšení emise dluhopisů, kterou jsme navýšili o dalších 71,37 mil. Kč. Celkový objem této emise tak v současné době dosahuje 682,56 mil. Kč.

Dluhopisy jsou zajištěné vybranými výnosovými aktivy skupiny MSI a splatné v listopadu 2030.

Děkujeme všem našim investorům a obchodním partnerům za důvěru. Právě díky vám můžeme měnit plány ve skutečnost a dál upevňovat pozici skupiny MS-INVEST na českém trhu.

Chcete vědět víc o této emisi nebo investičních příležitostech v rámci naší skupiny? Napište nám do zpráv.